ADVIN

Administrace e-shopu

SPRÁVA ESHOPU JEDNODUŠE A RYCHLE

Při návrhu e-shopu nemyslíme jen na návštěvníky, ale i na váš personál, který se bude starat o provoz e-shopu. Samotná administrace e-shopu musí být maximálně přehledná a jednoduchá, aby se správce mohl soustředit na ty nejpodstatnější věci, které přinesou vaší společnosti zisk. V administraci e-shopu můžete velice snadno pracovat s cenotvorbou, akčními cenami, publikováním novinek a dalšího obsahu. Administrace neobsahuje žádná zbytečná tlačítka ani funkce, které nikdy nepoužijete, ale pouze takové ovládací prvky, které mají opravdový význam.

Právě proto, že programujeme e-shopy svým klientům vždy na míru a nepoužíváme žádná krabicová řešení, můžeme vytvořit administrační rozhraní maximálně jednoduché a zaměřené jen na podstatné prvky obsahu webu.

Při předání e-shopu provedeme osobní zaškolení obsluhy do správy e-shopu, vše detailně vysvětlíme a zasvětíme správce e-shopu i do používání opravdu fungujících nástrojů internetového marketingu, například Vás seznámíme se způsoby přivedení těch správných návštěvníků do vašeho e-shopu.