ADVIN

Správná marketingová strategie e-shopu

INVESTICE DO SPRÁVNÝCH NÁSTROJŮ ON-LINE MARKETINGU

Připravit v dnešní době kvalitní e-shop je jen prvním krokem k úspěchu. Málokdo dnes dokáže nabídnout tak jedinečné zboží nebo cenu, aby nemusel sledovat kroky konkurence.
Plánování marketingové strategie každého e-shopu by proto mělo být nedílnou součástí od začátku jeho tvorby.
V oblasti e-shopů máme mnohaleté zkušenosti. Úspěšnost našich e-shopů je toho důkazem. Ročně se na e-shopech z naší produkce prodá zboží za mnoho desítek milionů korun. Proto Vám dokážeme poradit, které nástroje on-line marketingu jsou zrovna pro Váš projekt nejvhodnější, a to s ohledem na vaše finanční možnosti.


SROVNÁVAČE ZBOŽÍ

Pokud provozujete e-shop, jsou srovnávače zboží (Zboží.cz, Heureka.cz, Google nákupy, Aukro.cz a další) tím nejjednodušším nástrojem, jak své produkty zviditelnit a mít přitom pod kontrolou související náklady. Naše e-shopy jsou standardně propojeny s nejpoužívanějšími srovnávači zboží na českém trhu, tedy se Zboží.cz a Heureka.cz.


PPC KAMPANĚ

Díky PPC kampaním se můžete velice snadno dostat kdykoliv na první stránku ve vyhledávačích. PPC kampaně navrhujeme a spravujeme klientům tak, aby byly pokud možno ziskové, nebo aby byly alespoň co nejefektivnější. Ne pro každý produkt je ale PPC kampaň vhodná. Nejlepší zkušenosti a výsledky máme s PPC kampaněmi Google AdWords a Sklikem na Seznamu. Předkládání každoměsíčního reportingu z vedení PPC kampaní je pro nás samozřejmostí.


NEWSLETTERY S AKČNÍMI NABÍDKAMI

Rozesílání kvalitních newsletterů je jednou z našich opravdu silných stránek. Pokud je direct mailing prováděn chytře a správně, je i v současnosti velice jednoduchým, účinným a efektivním nástrojem pro získávání nových zákazníků.
Umíme připravit newsletter nebo jinou formu directmailového sdělení tak, aby byl viditelný, čitelný a bezchybný přímo v těle mailu. Jedině tak lze dosáhnout velké účinnosti directmailové kampaně.


SEO PODPORA VAŠEHO E-SHOPU

Optimalizace pro vyhledávače je důležitou součástí podpory každého webu, který má být dohledatelný ve výsledcích přirozeného vyhledávání, tedy i e-shopu. Vysoká přímá návštěvnost Vám pak samozřejmě přináší velké procento návštěvníků, kteří se stanou platícími zákazníky. Více informací o SEO najdete na stránce Reklama, marketing.